Views PDF (3.0.0-alpha8) - en to et translation catalogue (58 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Status
et: Olek

en: Type
et: Liik

en: Description
et: Kirjeldus

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: None
et: Puudub

en: Weight
et: Kaal

en: Center
et: Keskel

en: Parent
et: Vanem

en: Settings
et: Seaded

en: Label
et: Nimetus

en: Views
et: Vaated

en: Menu
et: Menüü

en: Layout
et: Paigutus

en: Page
et: Lehekülg

en: Custom
et: Kohandatud

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Border
et: Piirjoon

en: Alignment
et: Joondus

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: Bold
et: Rasvane

en: Italic
et: Kursiiv

en: Menu link title
et: Menüüviite pealkiri

en: Attach to
et: Manusta elemendile

en: Context
et: Kontekst

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Underline
et: Allajoonitud

en: Landscape
et: Maastik

en: Portrait
et: Portree

en: Tab weight
et: Saki kaal

en: Justify
et: Rööpjoondus

en: Multiple displays
et: Mitmed kuvad

en: Using the site name
et: Kasutatakse saidi nime

en: No menu
et: Menüüd pole

en: Normal: @title
et: Tavaline: @title

en: Tab: @title
et: Sakk: @title

en: Change settings for the parent menu
et: Muuda vanem-menüü seadeid

en: No menu entry
et: Pole menüükirjet

en: Normal menu entry
et: Tavaline menüükirje

en: Menu tab
et: Menüü sakk

en: Default menu tab
et: Vaikimisi menüü sakk

en: Default tab options
et: Vaikimisi saki valikud

en: Already exists
et: Juba eksisteerib

en: You need at least one field before you can configure your table settings
et: Enne tabeli seadistamist on vaja lisada vähemalt üks väli

en: Show as expanded
et: Näita avatuna

en: If selected and this menu link has children, the menu will always appear expanded.
et: Kui on valitud ning menüülink sisaldab alamelemente, siis näidatakse seda menüülinki alati avatuna.

en: Shown when hovering over the menu link.
et: Näidatakse hiirega üle menüülingi liikudes.

en: Display the view as a table.
et: Kuva vaadet tabelina.

en: PDF Templates
et: PDFi mallid

en: PDF Page Settings
et: PDF lehe seaded

en: PDF Template Settings
et: PDF malli seaded

en: Displays the link in contextual links
et: Kuvab linki kontekstipõhiste linkide juures

en: The maximum depth for a link and all its children is fixed. Some menu links may not be available as parents if selecting them would exceed this limit.
et: Lingi ja tema alamlinkide sügavus on fikseeritud. Mõned lingid pole saadaval vanemlinkidena, kui nende valimine ületaks seda limiiti.
