Views PDF (3.0.0-alpha8) - en to mr translation catalogue (20 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Type
mr: प्रकार

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: None
mr: काहीच नाही

en: Weight
mr: मुल्य

en: Center
mr: मध्य

en: Settings
mr: संरचना

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Text Color
mr: अक्षरांचे रंग

en: Views
mr: याद्या

en: Layout
mr: मांडणी

en: ID
mr: आय डी

en: Page
mr: पान

en: Width
mr: लांबी

en: Height
mr: उंची
