Views PDF (3.0.0-alpha9) - en to eo translation catalogue (19 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Status
eo: Stato

en: Type
eo: Tipo

en: Description
eo: Priskribo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: None
eo: Neniu

en: Weight
eo: Pezo

en: Parent
eo: Patro

en: Settings
eo: Agordoj

en: Label
eo: Etikedo.

en: Views
eo: Vidoj

en: Menu
eo: Menuo

en: ID
eo: Identigilo

en: Page
eo: Paĝo

en: Custom
eo: Propra

en: Menu link title
eo: Menua ligila titolo
