Views PDF (3.0.0-alpha10) - en to or translation catalogue (8 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Disabled
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Enabled
or: ସକ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Weight
or: ଓଜନ

en: Menu link title
or: ତାଲିକା ସଂଯୋଗୀକି ର  ଶୀର୍ଷକ
