views periodic data export (1.0.0) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: title
da: titel

en: Weekly
da: Ugentligt

en: Monthly
da: Månedligt

en: Failed
da: Mislykkedes

en: Denied
da: Nægtet

en: daily
da: dagligt

en: About
da: Om

en: Not enabled
da: Ikke aktiveret

en: Queue
da: Kø
