views periodic data export (1.0.0) - en to es translation catalogue (12 entries)

en: title
es: título

en: Weekly
es: Semanalmente

en: Monthly
es: Mensualmente

en: Views
es: Vistas

en: Failed
es: Falló

en: Denied
es: Denegado

en: Interval
es: Intervalo

en: daily
es: diariamente

en: About
es: Acerca de

en: Not enabled
es: No activado

en: Queue
es: Cola de envíos

en: Could not write to temporary output file for result export (@file). Check permissions.
es: No se pudo escribir en el archivo temporal de salida para la exportación de resultados (@file). Compruebe los permisos.
