views periodic data export (1.0.0) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: title
fa: عنوان

en: Weekly
fa: هفتگی

en: Monthly
fa: ماهیانه

en: Views
fa: نماها

en: Failed
fa: ناموفق

en: Interval
fa: دوره

en: daily
fa: روزانه

en: About
fa: درباره

en: Not enabled
fa: غیرفعال
