views periodic data export (1.0.0) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: title
fr: titre

en: Weekly
fr: Hebdomadaire

en: Monthly
fr: Mensuellement

en: Views
fr: Vues

en: Failed
fr: Échec

en: Denied
fr: Refusé

en: Interval
fr: Intervalle

en: daily
fr: journalier

en: About
fr: À propos

en: Not enabled
fr: Non activé

en: Queue
fr: File

en: Could not write to temporary output file for result export (@file). Check permissions.
fr: Impossible d'écrire dans le fichier de rendu temporaire pour le résultat d'exportation (@file). Veuillez vérifier les droits.
