views periodic data export (1.0.0) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: title
gl: título

en: Weekly
gl: Semanalmente

en: Monthly
gl: Mensualmente

en: Views
gl: Vistas

en: Failed
gl: Fallo

en: Interval
gl: Intervalo

en: daily
gl: diariamente

en: About
gl: Información

en: Not enabled
gl: Desactivado

en: Queue
gl: Cola
