views periodic data export (1.0.0) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: title
it: titolo

en: Weekly
it: Settimanalmente

en: Monthly
it: Mensile

en: Views
it: Viste

en: Failed
it: Non riuscito

en: Denied
it: Negato

en: Interval
it: Intervallo

en: daily
it: giornaliero

en: About
it: Informazioni

en: Not enabled
it: Non abilitato
