views periodic data export (1.0.0) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: title
lt: pavadinimas

en: Weekly
lt: Kas savaitę

en: Monthly
lt: Kas mėnesį

en: Views
lt: Vaizdai

en: Failed
lt: Nepavyko

en: Interval
lt: Intervalas

en: daily
lt: kasdien

en: About
lt: Apie

en: Not enabled
lt: Neįjungta
