views periodic data export (1.0.0) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: title
th: ชื่อ

en: Weekly
th: รายสัปดาห์

en: Monthly
th: รายเดือน

en: Views
th: ดู

en: Failed
th: ไม่ผ่าน

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Not enabled
th: ยังไม่ได้ติดตั้ง
