views periodic data export (1.0.1) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: title
be: назва

en: Size
be: Памер

en: Weekly
be: Кожны тыдзень

en: Monthly
be: Кожны месяц

en: Interval
be: Інтэрвал

en: MB
be: МБ

en: About
be: Аб

en: Not enabled
be: Ня ўключаны
