views periodic data export (1.0.1) - en to de translation catalogue (15 entries)

en: title
de: Titel

en: Size
de: Größe

en: Weekly
de: Wöchentlich

en: Monthly
de: Monatlich

en: Views
de: Ansichten

en: Modified
de: Geändert

en: Failed
de: Fehlgeschlagen

en: Denied
de: Verweigert

en: Interval
de: Intervall

en: daily
de: Täglich

en: About
de: Über

en: Not enabled
de: Nicht aktiviert

en: Queue
de: Warteschlange

en: Progress
de: Fortschritt

en: Could not write to temporary output file for result export (@file). Check permissions.
de: Die temporäre Ausgabedatei für das Exportergebnis (@file) konnte nicht erstellt werden. Prüfen Sie die Schreibrechte.
