views periodic data export (1.0.1) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Size
km: ទំហំ

en: Weekly
km: រាល់​សប្ដាហ៍

en: Failed
km: បាន​បរាជ័យ

en: MB
km: មេកាបៃ

en: About
km: អំពី

en: Not enabled
km: មិន​បាន​​បើក
