views periodic data export (1.0.1) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: title
ml: തലക്കെട്ട്‌

en: Weekly
ml: പ്രതിവാര

en: Monthly
ml: പ്രതിമാസ

en: MB
ml: എംബി

en: Not enabled
ml: സജ്ജമല്ല
