views periodic data export (1.0.1) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: title
oc: títol

en: Size
oc: Talha

en: Weekly
oc: Setmanièr

en: Views
oc: Vistas

en: Modified
oc: Modificat

en: MB
oc: Mo

en: About
oc: A prepaus

en: Not enabled
oc: Pas activat
