views periodic data export (1.0.1) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: title
ta: தலைப்பு

en: Size
ta: அளவு

en: Weekly
ta: வாரந்தோறும்

en: Monthly
ta: மாதாமாதம்

en: Views
ta: பார்வைகள்

en: Modified
ta: திருத்தப்பட்ட

en: Failed
ta: தோல்வி

en: Interval
ta: இடைவேளை

en: About
ta: பற்றி

en: Not enabled
ta: செயலாக்கத்தில் இல்லை

en: Queue
ta: வரிசை
