views periodic data export (1.0.2) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: title
af: titel

en: Size
af: Grootte

en: Weekly
af: Weekliks

en: Monthly
af: Maandeliks

en: Not enabled
af: Nie geaktiveer nie
