views periodic data export (1.0.2) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: title
et: pealkiri

en: Size
et: Suurus

en: Weekly
et: Kord nädalas

en: Monthly
et: Kord kuus

en: Views
et: Vaated

en: Modified
et: Muudetud

en: Failed
et: Ebaõnnestus

en: Interval
et: Intervall

en: daily
et: kord päevas

en: About
et: Programmist

en: Not enabled
et: Ei ole sisse lülitatud
