views periodic data export (1.0.2) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: title
gu: શીર્ષક

en: Size
gu: માપ

en: Weekly
gu: સાપ્તાહિક

en: Monthly
gu: માસિક

en: Failed
gu: નિષ્ફળ થયું

en: MB
gu: મેગા બાઈટ

en: About
gu: વિશે

en: Not enabled
gu: સક્રિય નથી
