views periodic data export (1.0.2) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: title
he: כותרת

en: Size
he: גודל

en: Weekly
he: שבועי

en: Monthly
he: פעם בחודש

en: Views
he: היבטים

en: Modified
he: השתנה

en: Failed
he: נכשל

en: Interval
he: מרווח

en: About
he: אודות

en: Not enabled
he: לא מאופשר

en: Queue
he: תור
