views periodic data export (1.0.2) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: title
hu: cím

en: Size
hu: Méret

en: Weekly
hu: Heti

en: Monthly
hu: Havonta

en: Views
hu: Nézetek

en: Modified
hu: Változtatott

en: Failed
hu: Sikertelen

en: Interval
hu: Időköz

en: daily
hu: napi

en: About
hu: Leírás

en: Not enabled
hu: Nincs engedélyezve

en: Queue
hu: Várólista

en: Progress
hu: Feldolgozottság

en: Exports
hu: Exportál
