views periodic data export (1.0.2) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: title
id: judul

en: Size
id: Ukuran

en: Weekly
id: Mingguan

en: Monthly
id: Bulanan

en: Views
id: View

en: Modified
id: Telah dimodifikasi

en: Failed
id: Gagal

en: About
id: Tentang

en: Not enabled
id: Tidak aktif
