views periodic data export (1.0.2) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: title
kn: ತಲೆಬರಹ

en: Size
kn: ಗಾತ್ರ

en: Views
kn: ನೋಟಗಳು

en: Modified
kn: ಮಾರ್ಪಡಿಸಲಾದ

en: Failed
kn: ವಿಫಲವಾಗಿದೆ

en: MB
kn: ಎಂಬಿ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Progress
kn: ಪ್ರಗತಿ
