views periodic data export (1.0.2) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Size
my: အရွယ်အစား

en: Weekly
my: အပတ်စဉ်

en: Monthly
my: လစဉ်

en: Views
my: မြင်ကွင်းများ

en: MB
my: မီဂါဘိုက်

en: About
my: အကြောင်း
