views periodic data export (1.0.2) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: title
pl: tytuł

en: Size
pl: Rozmiar

en: Weekly
pl: Co tydzień

en: Monthly
pl: Miesięcznie

en: Views
pl: Widoki

en: Modified
pl: Zmodyfikowany

en: Failed
pl: Niepowodzenie

en: Interval
pl: Interwał

en: daily
pl: dziennie

en: About
pl: O stronie

en: Not enabled
pl: Nie włączony

en: Queue
pl: Kolejka

en: Progress
pl: Postęp
