views periodic data export (1.0.2) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Size
pt: Tamanho

en: Weekly
pt: Semanalmente

en: Monthly
pt: Por mês

en: Views
pt: Visualizações

en: Modified
pt: Modificado

en: Interval
pt: Intervalo

en: About
pt: Sobre

en: Not enabled
pt: Inativo
