views periodic data export (1.0.2) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: title
sk: názov

en: Size
sk: Veľkosť

en: Weekly
sk: Týždenne

en: Monthly
sk: Mesačne

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Modified
sk: Upravené

en: Failed
sk: Neúspešné

en: Denied
sk: Odmietnuté

en: daily
sk: denne

en: About
sk: Informácie o

en: Not enabled
sk: Nie je povolené

en: Queue
sk: Rad
