views periodic data export (1.0.2) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: title
sl: naslov

en: Size
sl: Velikost

en: Weekly
sl: Tedensko

en: About
sl: O modulu

en: Not enabled
sl: Ni omogočeno
