views periodic data export (1.0.3) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: title
ca: títol

en: Size
ca: Mida

en: Weekly
ca: Setmanalment

en: Monthly
ca: Mensualment

en: Modified
ca: Modificat

en: Failed
ca: Fallat

en: Denied
ca: Denegat

en: daily
ca: diari

en: About
ca: Detalls

en: Not enabled
ca: No habilitat
