views periodic data export (1.0.3) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: title
hy: վերնագիր

en: Size
hy: Չափ

en: Weekly
hy: Շաբաթական

en: Monthly
hy: Ամսեկան

en: MB
hy: ՄԲ

en: Not enabled
hy: Ակտիվ չի
