views periodic data export (1.0.3) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: title
mn: гарчиг

en: Size
mn: Хэмжээ

en: Weekly
mn: Долоо хоног бүр

en: Monthly
mn: Сар бүр

en: Views
mn: Харагдацууд
