views periodic data export (1.0.3) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Size
ps: كچه

en: Weekly
ps: اونيز

en: Monthly
ps: میاشتنی

en: Views
ps: ليدنې

en: About
ps: په اړه
