views periodic data export (1.0.4) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Size
bg: Размер

en: Weekly
bg: Ежеседмично

en: Views
bg: Изгледи

en: Interval
bg: Интервал

en: Not enabled
bg: Неактивен

en: Queue
bg: Опашка за изпращане
