views periodic data export (1.0.4) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: title
eu: izenburua

en: Size
eu: Tamaina

en: Weekly
eu: Astero

en: Monthly
eu: Hilabetero

en: Views
eu: Bistak

en: Modified
eu: Aldatua

en: Interval
eu: Bitartea

en: About
eu: (r)i buruz

en: Not enabled
eu: Ezgaitua

en: Queue
eu: Ilara
