views periodic data export (1.0.4) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: title
is: titill

en: Size
is: Stærð

en: Weekly
is: Vikulega

en: Monthly
is: Mánaðarlega

en: Views
is: Gagnasýn

en: About
is: Um

en: Not enabled
is: Ekki virkjað
