views periodic data export (1.0.4) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: title
ja: タイトル

en: Size
ja: サイズ

en: Weekly
ja: 毎週

en: Monthly
ja: 毎月

en: Views
ja: ビュー

en: Modified
ja: 変更済み

en: Failed
ja: 失敗

en: Interval
ja: 間隔

en: daily
ja: 日次

en: About
ja: アバウト

en: Not enabled
ja: 無効

en: Queue
ja: キュー
