views periodic data export (1.0.4) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Size
jv: Ukuran

en: Weekly
jv: Saben minggu

en: Views
jv: View

en: About
jv: Ngenani

en: Not enabled
jv: Ora bisa
