views periodic data export (1.0.4) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: title
ku: ناونیشان

en: Size
ku: قەبارە

en: Weekly
ku: هەفتانە

en: MB
ku: م.ب.

en: About
ku: دەربارە

en: Not enabled
ku: چالاک نەکراوە

en: Progress
ku: بەرەو پێشوەچوون
