views periodic data export (1.0.4) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: title
mr: शीर्षक

en: Size
mr: आकार

en: Weekly
mr: साप्ताहिक

en: Monthly
mr: मासिक(Monthly)

en: Views
mr: याद्या
