views periodic data export (1.0.4) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: title
ne: शिर्षक

en: Size
ne: आकार

en: Weekly
ne: साप्ताहिक

en: MB
ne: एम बी

en: About
ne: बारेमा
