views periodic data export (1.0.4) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: title
nl: titel

en: Size
nl: Grootte

en: Weekly
nl: Wekelijks

en: Monthly
nl: Maandelijks

en: Views
nl: Overzichten

en: Modified
nl: Aangepast

en: Failed
nl: Mislukt

en: Denied
nl: Afgewezen

en: daily
nl: dagelijks

en: About
nl: Over

en: Not enabled
nl: Niet ingeschakeld

en: Queue
nl: Wachtrij

en: Progress
nl: Voortgang
