views periodic data export (1.0.4) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: title
ru: заголовок

en: Size
ru: Размер

en: Weekly
ru: Еженедельно

en: Monthly
ru: Ежемесячно

en: Views
ru: Представление

en: Modified
ru: Изменено

en: Failed
ru: Не удалось

en: Denied
ru: Запрещено

en: Interval
ru: Интервал

en: MB
ru: МБ

en: daily
ru: ежедневно

en: About
ru: Информация

en: Not enabled
ru: Выключено

en: Queue
ru: Очередь

en: Progress
ru: Прогресс
