views periodic data export (1.0.4) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: title
tr: başlık

en: Size
tr: Boyut

en: Weekly
tr: Haftalık

en: Monthly
tr: Aylık

en: Views
tr: Görünümler

en: Modified
tr: Düzenlendi

en: Failed
tr: Hata oluştu

en: Denied
tr: Reddedildi

en: Interval
tr: Aralık

en: daily
tr: günlük

en: About
tr: Hakkında

en: Not enabled
tr: Etkin değil
