views periodic data export (1.0.5) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: title
hi: शीर्षक

en: Size
hi: आकार

en: Weekly
hi: साप्ताहिक

en: Monthly
hi: मासिक

en: Views
hi: द्रश्य

en: Modified
hi: संशोधित

en: Failed
hi: असफल हुआ

en: Interval
hi: मध्यान्तर

en: MB
hi: मेगा बाईट

en: About
hi: के बारे में
