views periodic data export (1.0.5) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: title
ro: titlu

en: Size
ro: Mărime

en: Weekly
ro: Săptămânal

en: Monthly
ro: Lunar

en: Views
ro: Vizualizări

en: Modified
ro: Modificat

en: Failed
ro: Eșuat

en: MB
ro: MO

en: About
ro: Despre

en: Not enabled
ro: Nu este activat

en: Progress
ro: Progres
