views periodic data export (1.0.5) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: title
ar: عنوان

en: Size
ar: الحجم

en: Weekly
ar: أسبوعيًا

en: Monthly
ar: شهرياً

en: Views
ar: الرؤى

en: Modified
ar: تم التعديل

en: Failed
ar: فشل

en: MB
ar: م.بايت

en: About
ar: حول

en: Not enabled
ar: غير مُفعّل
