views periodic data export (1.0.5) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: title
el: τίτλος

en: Size
el: Μέγεθος

en: Weekly
el: Εβδομαδιαία

en: Monthly
el: Μηνιαία

en: Modified
el: Τροποποιήθηκε

en: Failed
el: Απέτυχε

en: Interval
el: Περίοδος

en: daily
el: καθημερινά

en: About
el: Περί

en: Not enabled
el: Απενεργοποιημένο
