views periodic data export (1.0.5) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: title
eo: Titolo

en: Size
eo: Grandeco

en: Weekly
eo: Ĉiusemajne

en: Views
eo: Vidoj

en: Not enabled
eo: Malŝaltita
